O mně

Vítejte na stránkách prvního českého brahminauta, dvojhlavé krávy, co letěla do vesmíru a po cestě o obě palice přišla.
42945859.Brahmincow_cr
Jmenuju se Martin, su z Moravy, študovaný knihovník a z nějakého důvodu teď dělám něco jako programátora (#NerdAlert). Bývaly doby, kdy jsem se považoval za full-scale otaku a japanofila, ale z toho mě vyléčilo zjištění, co jsou tamní lidé vlastně zač. Bezbožnou adoraci ale záhy vystřídala záliba v bizáru, takže se toho vlastně zas až tolik nezměnilo.

Co tak dál říct? Jsem bojovník za práva leváků, hraju na baskytaru, z muziky poslouchám prakticky cokoliv, jsem fanoušek Sci-Fi a fantasy, pravděpodobně jsem závislý na kofeinu a jednou bych chtěl vlastnit černou kočku s bílým flíčkem na čele, kterou pojmenuju Luna.

A tady tohle všechno okolo je můj osobní blog. Primárně tu najdete „non-content“ články o příhodách ze života a o tom, co se děje, když se zrovna nic neděje. Sem tam se mi sice povede napsat nějakou povídku nebo příběh na pokračování, ale rozhodně bych na to nespoléhal.

Možná bych měl dodat, že nemám nic společného s Vaultem šílené brahmíny, ani s žádnou podobnou stránkou, která se Falloutem zabývá, i když mám tu herní frančízu docela rád. Náhodou se mi povedlo najít unikátní přezdívku, tak jsem u ní zůstal a je mi jedno, že je pitomá.

A ještě pár způsobů jak mě kontaktovat. :

Prohlášení/Disclaimer

Všechna díla z mého pera, tužky (či jiného pisátka), nebo čočky mého foťáku jsou, není-li řečeno jinak, zveřejňována pod licencí Creative Commons Uveďte autora-Zachovejte licenci (CC BY-SA).
A ohledně děl které jsem nevytvořil já, veškerá práva patří jejích vlastníkům a zde jsou zveřejněna na základě licence Fair Use, nebo obdobné licence.

Once again for those who don`t speak czech: All content created by me, including vast majority of text on this page, as well as some pictures, photos and other works, is unles stated otherwise, being published under Creative Commons Attribution + ShareAlike (CC BY-SA) license.
And as for those not created by me, all rights belong to their respective owners and are used under Fair Use, or equivalent license.

**FAIR USE**

Copyright Disclaimer under section 107 of the Copyright Act 1976, allowance is made for “fair use” for purposes such as criticism, comment, news reporting, teaching, scholarship, education and research.

Image sources in every article are listed in order of appearance.

Image Sources:
-My profile image is character Benny from anime Black Lagoon. All rights belong to their rightful owners
-Background image: There isn’t any. YAAAY! 😀

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.